Studio treningowe
Na terenie Hotelu znajduje się prywatne Studio Treningowe, gdzie po uprzedniej rezerwacji istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnego trenera personalnego. Są to dodatkowo płatne usługi.
 
 

Zapraszamy Cię do Studia, w którym wykraczamy poza ramy tradycyjnego myślenia o pracy z człowiekiem. Dbamy nie tylko o najwyższy poziom naszych usług, ale również o ciepłą , przyjazną, rodzinną atmosferę i niepowtarzalny klimat. Jesteśmy tutaj dla Ciebie, abyś z naszą pomocą zrozumiał swoje ciało przezwyciężając jego ograniczenia, trenował mądrze i efektywnie, a także zadbał o odpowiednie żywienie i niezastąpioną regenerację.

Read more
Studio masażu i refleksoterapii
Na terenie Hotelu znajduje się prywatne Studio Masażu, gdzie po uprzedniej rezerwacji istnieje możliwość skorzystania z zabiegów relaksacyjnych. Są to dodatkowo płatne usługi.
 
 

To miejsce, w którym przy dźwiękach relaksującej muzyki, przyjemnym zapachu aromatycznych olei i kojącym dotyku, zadbasz o ciało i ducha. Dzięki błogiej chwili relaksu zapomnisz o troskach dnia codziennego i odzyskasz siły witalne. Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej gamy zabiegów sprzyjających świetnemu samopoczuciu, działających leczniczo i upiększająco.

Read more